Інформаційний портал міста Кам'янське

Свіжі новини улюбленого міста

КОМАНДА ЛЕГКОАТЛЕТІВ ДКФВ ЗАВОЮВАЛА НА МІЖНАРОДНОМУ ТУРНІРІ 14 МЕДАЛЕЙ

dkfv2-3 грудня в Івано-Франківську проходив міжнародний легкоатлетичний турнір «College Open». В манежі коледжу фізичного виховання Національного університету фізичного виховання і спорту України змагались понад 250 юнаків та дівчат 1999/2000 р.н. та молодші з 17 міст України, а також команда польського міста Перемишль. Впродовж двох днів було розіграно 26 комплектів нагород.

«Цей турнір проводиться уже в шістнадцятий раз, — розповідає Сергій Гужва, тренер коледжу фізичного виховання з Кам`янського. — Нас вже вдруге запрошують позмагатися колеги із Івано-Франківська. Минулого року 12 наших хлопців та дівчат завоювали 11 нагород. Цього разу делегацію в такому ж кількісному складі, яку очолював директор ДКФВ Віктор Іванович Чібісов привезла додому вже 14 медалей (4+5+5).

Розпочинали змагання дівчата з бігу на 50 метрів. Перемогу одержала Таміла Тагаєва. Вона спочатку в напівфіналі показала результат 6,81 сек. А вже в головному забігу додала швидкості і фінішувала з часом 6,54 сек. До рекорду турніру їй не вистачило двадцять сотих секунди. Колега Тагаєвої Олена Статива в фіналі «Б» посіла третє місце, а в загальному заліку стала сьомою. Ольга Поліщук серед тридцяти шести учасниць зайняла сімнадцяте місце. На такій же дистанції змагались і юнаки. В запеклій боротьбі у фінал «А» потрапив Дмитро Мельничук, а в фінал «Б» Микита Коваль. Микита став тут першим (6,00 сек), а в загальному заліку був п`ятий. У Дмитра результат 5,93 сек. Олексій Водяний посів тринадцяте місце.

В спринті на 200-метрівці змагалися 37 спортсменок. Тамілі Тагаєвій не вистачили трішечки, щоб стати бронзовою призеркою. Її час 29,05 сек. Ірина Іванченко посіла шосте місце з результатом 29,34 сек. Дмитро Мельничук показав час 24,66 сек, що було достатньо для першого місця серед двадцяти семи претендентів.

На дистанції 400 метрів змагались тридцять дев`ять спортсменок. ДКФВ виставив двох учасниць. Їхні суперниці з Коломиї зайняли весь п`єдестал пошани. А наша Олександра Пінчук посіла п`яте місце з результатом 1 хв. 05,50 сек. Іра Іванченко була тринадцятою (1 хв. 08,30 сек.).

Іванченко бігла і дистанцію 800 метрів, де з результатом 2 хв. 49,25 сек. посіла п`ятнадцяте місце серед двадцяти дев`яти учасниць.

Змагаючись із чотирнадцятьма суперниками, Дмитро Панасенко пробіг півторакілометрову дистанцію за 4 хв. 37,39 сек. і завоював срібну медаль. Було дуже приємно чути, як спортсмени з інших команд вболівали за нашого Діму.

Наступного дня Дмитро Панасенко біг вже три тисячі метрів. Всю дистанцію він держався другим серед дванадцяти спортсменів, і тільки на останніх десятках метрів до фінішу його витіснили на третю позицію. Дмитро показав час 9 хв. 46,38 сек.

В бігу на 50 метрів з бар`єрами змагалися шість спортсменок. Наші спринтери продемонстрували дуже високий рівень підготовки. Альона Рудійко перемогла з результатом 7,78 сек. Третє місце посіла вихованка тренера Віктора Андросовича, першокурсниця Дар`я Попадюк (8,32 сек.). П`ятою була Таміла Тагаєва (9,62 сек.). Серед юнаків перемогу отримав Микита Коваль, здолавший дистанцію за 7,32 сек. Рекорд турніру 6,79 сек., який до речі він встановив минулого року, так і залишився не перевершеним. Першокурсник Роман Вінницький посів друге місце з результатом 8,72 сек.

В стрибках в висоту відома в нашому місті Дар`я Попадюк в боротьбі серед восьми претенденток стала срібним призером, здолавши висоту один метр шістдесят сантиметрів. Результат переможниці львів`янки Тетяни Солодухи на п’ять сантиметрів вищий. Серед юнаків Роман Вінницький посів четверте місце (170 см.). А переміг 17-річний гість з Перемишля Філіп Косткієвич, який подолав позначку 1 м 95 см. Він намагався подолати і двометрову висоту, але три спроби виявились марними. Хоча весь зал дружньо підтримував польського спортсмена.

В стрибках в довжину за призові місця боролись як наші дівчата, так і хлопці. Ольга Поліщук стала другою, стрибнувши на чотири метри сімдесят п`ять сантиметрів. Альона Рудійко показала результат чотири метри шістдесят шість сантиметрів і зайняла четверте місце. Хоча у неї абсолютно ідентичний показник із спортсменкою, що стала бронзовою призеркою. Але та першою стрибала, що і стало головним критерієм серед показників. Новачок Олексій Водяний негадано для тренерського штабу став срібним призером. Його результат — п`ять метрів тридцять дев`ять сантиметрів. Потрібно сказати, що після чотирьох спроб наш земляк йшов першим. Але на останньому стрибку його обійшов той же Філіп Косткієвич, здолавший позначку п`ять метрів шістдесят два сантиметри.

Завершала турнір, як завжди естафета. Але цього разу вона була комбінованою 4х300 метрів, де змагалися сім команд. Ми в минулому році були переможцями. Але цього разу команда ДКФВ показала третій результат. Наш лідер Микита Коваль отримав невеличку травму і не зміг прийняти участь в естафеті. Впевнену перемогу тут здобула команда Івано-Франківського коледжу фізичного виховання. Другими фінішували польські спортсмени».