Інформаційний портал міста Кам'янське

Свіжі новини улюбленого міста

СПОРТСМЕНИ ДКФВ ЗАКІНЧУЮТЬ СЕЗОН НА МАЖОРНІЙ НОТІ

В суботу (17 грудня) в манежі Дніпровського інституту фізкультури відбувся чемпіонат області з легкої атлетики, в якому прийняли участь близько семидесяти спортсменів різних вікових категорій. Як розповів тренер коледжу фізичного виховання з Кам’янського Сергій Гужва, на старти виходили двадцять його вихованців.«Чемпіонат розпочався з коронної для нас дисципліни — спортивної ходьби, — розповідає С.Гужва, — За рік після введення її в чемпіонат області, ми показали дуже високі результати. Знову не було рівних нашим дівчатам суперниць. На дистанції 3000 метрів абсолютною чемпіонкою стала Юлія Кушка. Вона показала час 15 хвилин 25 секунд, що трішки нижче норматива кандидата в майстри спорту (14 хв. 40 сек.), але значно вище першого розряду. Друге місце посіла Тетяна Макаренко з результатом 21 хв. 55 сек. Разом з дівчатами йшов по цій дистанції Денис Ярошевський, який показав час 14 хв. 44 сек. А це другий спортивний розряд серед чоловіків. Скажу чесно, що показані результати підняли настрій не тільки мені, а і всій команді.

Наступною дисципліною став спринтерський біг на 150 метрів. Тут змагались п’ять наших спортсменів. Найкращий результат, третє місце, показав Богдан Курдес (18,0 сек.).

Після невдалого виступу в бігу на 150 метрів, Марина Тютюнник відпочила пів години і вже на трьохсотметровці стала бронзовою призеркою (47,0 сек.). На цій же дистанції, а це два круга, в напруженній боротьбі з суперником із Дніпра Богдан Курдес розділив перше місце. Їхній результат — 38,6 сек.

В бігу на 600 метрів друге місце посіла Ірина Іванченко (2 хв. 0,2 сек.).

В останньому виду змагань, бігу на дистанції 1500 метрів з перешкодами, друге місце дісталось єдиній нашій представниці Ганні Власюк. Вона встановила свій індивідуальний рекорд 6 хв. 50,5 сек. На цій же дистанції Владислав Селянкін став абсолютним чемпіоном. Його час — 4 хв. 50,1 сек.».

Наша команда зайняла чотири перших, три других і два третіх місця.

За словами тренера Сергія Гужви, він дуже задоволений виступами свої команди, яка на протязі сезону показувала високі результати, виграючи різні турніри. «Залишилось прийняти участь в естафетному чемпіонаті області і Кубку України із спортивної ходьби. Незалежно від цих виступів сезон для нас закінчується на мажорній ноті», — підвів підсумок змагань спортсменів ДКФВ на чемпіонаті Дніпропетровської області С.Гужва.

Текст: Віктор КУЛЕНКО.