Інформаційний портал міста Кам'янське

Свіжі новини улюбленого міста

З 27 по 29 квітня в місті Харкові проходив відкритий чемпіонат Європи з козацького двобою.

На чотирьох майданчиках Палацу Спорту змагалися 540 бійців, які представляли Україну, Польщу, Вірменію, Азербайджан, Туреччину, Литву і Білорусь. В складі збірної нашої країни виступали десять спортсменів із Кам»янського.
Першим в октагон (клітку) вийшов наймолодший член збірної України, кам»ячанин Вячеслав Тимченко, який вже на 37-й секунді переміг суперника із Азербайджану. І всі наступні поєдинки йому вдавалось завершити достроково,але у фіналі із-за сильної кровотечі з носа, лікарі заборонили продовження поєдинка. В результаті Тимченко отримав срібну медаль.
Його старший брат Станіслав Тимченко абсолютно всі етапи пройшов після дострокових перемог і став чемпіоном Європи.
Титули найсильніших бійців континенту також завоювали юні Софія Широкобокова і Таїсія Удод, та досвідчені Євген Гобов і Антон Єрмашкевич.
До речі, останні двоє виконали нормативи майстрів спорту.
Срібними призерами стали Павло Слюсар, Владислав Зінченко, Євген Берковський.А Микита Синявський отримав бронзу.
В подальших планах спортсменів клубу «Герць-ММА» будуть приймати участь в цілій   низці професійних рейтингових турнірів із змішаних єдиноборств.